1
12.04.2024, 08:45Lektura na 1 minutę

GTA+: Rockstar również podniósł cenę swojego abonamentu

Dostaliście Red Dead Redemption, L.A. Noire i Bully’ego, to teraz płaćcie.

Po wzroście cen gier przyszła pora na podwyżki usług subskrypcyjnych – za PS Plusa i Game Passa od jakiegoś czasu płacimy więcej, a niedawno informowaliśmy, że EA Play podrożało ponad dwukrotnie. Niestety nasze portfele ucierpią jeszcze bardziej – cena rockstarowego GTA+ również wzrosła.

Wygląda na to, że Red Dead Redemption, L.A. Noire i Bully miały nas zachęcić do subskrybcji przed planowaną podwyżką – pierwotnie GTA+ kosztowało 27 zł, a teraz przyjdzie nam zapłacić 36 zł miesięcznie.

Zarówno Take-Two, jak i Rockstar nigdy nie chwaliły się oficjalnymi danymi dotyczącymi liczby subskrybentów – warto pamiętać, że GTA+ jest dostępne wyłącznie na PlayStation 5 i Xboksach Series X/S. Oprócz trzech wymienionych powyżej tytułów w ramach abonamentu otrzymujemy GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, wersje mobilne GTA: Liberty City Stories i GTA: Chinatown Wars oraz różne bonusy do GTA Online.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów266

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze