18.04.2024, 11:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Hades 2: 7 runów z komentarzem twórców na 3-godzinnym gameplayu

Supergiant Games opublikowało 3-godzinny gameplay z Hadesa 2.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Tak powinny wyglądać prezentacje gier! Zamiast typowych dla branży korporacyjnych pogadanek o założeniach i wartościach polanych sosem ze słuchania głosu społeczności dostaliśmy czysty konkret – 3-godzinny gameplay z komentarzem twórców. Developerzy potwierdzili, że fabuła Hadesa 2 jest bezpośrednią kontynuacją pierwowzoru, a sequel zaczyna się w momencie, gdy tytan Chronos porywa boga śmierci wraz z rodziną. Na ratunek im ruszy gracz wcielający się w Melinoę – córkę Hadesa.

Bohaterka znacząco różni się od znanego z części pierwszej Zagreusa – opanowanie przez protagonistkę magicznych mocy powoduje, że znany z poprzednika perfekcyjny gameplay loop sprawia wrażenie jeszcze bardziej intensywnego i różnorodnego. Rozgrywka jest dodatkowo urozmaicona przez nowe bronie w postaci m.in. Witch Staff i Sister Blades oraz umożliwiające spowalnianie czasu i ładowanie ataków karty arkan. 

Hades 2 zadebiutuje na pecetach i konsolach Sony oraz Microsoftu – zarówno obecnej, jak i poprzedniej generacji. Gra trafi do wczesnego dostępu w drugim kwartale 2024 roku, a już niedługo wystartuje wersja testowa, do której możecie zapisać się TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze