4
11.05.2024, 06:30Lektura na 1 minutę

Hades 2: Cena w polskim sklepie Steam została obniżona!

Działanie mające na celu obniżkę cen gier przynosi kolejne efekty!


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Akcja, rozpoczęta przez graczy oraz MKwadrat Podcast i Łowcy Gier, a do której dołączyliśmy również my, odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem dość spore, bo Hades 2 staniał na polskim Steamie ze 138,99 zł do 117 zł, a osoby, które zakupiły grę przed obniżką, już otrzymują zwrot tej różnicy!

Swoje ceny w trakcie trwania apelu zmniejszyli również producenci takich gier jak Felvidek, Hellish Quart czy Door Kickers 2. Dzisiejsza informacja o kwocie, jaką zapłacimy za wczesny dostęp produkcji Supergiant Games, to spory kamień milowy. 

Steam
Steam

Przypominamy, że skontaktowaliśmy się również z rzeczniczką prasową Valve i dokładamy wszelkich starań, aby akcja poszła zdecydowanie dalej. Nasz pierwszy wpis, który znajdziecie pod tym linkiem, jest na bieżąco aktualizowany o kolejnych producentów, którzy zmienili ceny swoich gier na Steamie. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów456

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze