4
8.05.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Hades 2 z wielokrotnie większym zainteresowaniem niż „jedynka”

Developerzy ze studia Supergiant Games mają powody do radości – Hades 2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem na Steamie.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

6 maja Hades 2 został znienacka opublikowany na Steamie w ramach wczesnego dostępu i już dzisiaj może się pochwalić rezultatami wielokrotnie lepszymi od pierwowzoru. W momencie pisania newsa w roguelite’a gra prawie 80 tysięcy osób, a w szczytowym momencie produkcja była uruchomiona na ponad 100 000 komputerów jednocześnie. Liczby te robią spore wrażenie, zwłaszcza w zestawieniu z wynikami, jakie udało się osiągnąć części pierwszej – w przygody Zagreusa grało maksymalnie niecałe 38 tysięcy użytkowników Steama równocześnie.

Pracownikom Supergiant Games gratulujemy świetnego wyniku i wierzymy, że to dopiero początek zasłużonego sukcesu kontynuacji Hadesa – pamiętajmy, że prezentowane liczby dotyczą jedynie Steama, a gra w swoim czasie zadebiutuje również na konsolach Sony i Microsoftu. Niewykluczone, że Hades 2, podobnie jak pierwowzór, wyjdzie także na Nintendo Switchu – miejmy nadzieję, że na konsolach gra spotka się z równie wielkim zainteresowaniem, co na Steamie. Ten tytuł zwyczajnie na to zasługuje.


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów400

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze