1
16.11.2021, 08:26Lektura na 2 minuty

Halo Infinite: Multiplayer już dostępny. I to za darmo [WIDEO]

To ostatnie żadnym zaskoczeniem co prawda nie jest, ale na pewno warto o tym przypomnieć.


Witold Tłuchowski

Najnowsza odsłona Halo już drugi rok z rzędu pozostaje jedną z bardziej wyczekiwanych premier branży i nie zmienił tego blamaż podczas pierwszego pokazu gameplayu w 2020. Ponieważ Infinite miało być wizytówką Xboksa Series XS/, gracze spodziewali się międzygeneracyjnego skoku jakości – jak dobrze wiemy, gra prezentowała się poniżej oczekiwań, a po fali negatywnych komentarzy Microsoft zdecydował się opóźnić premierę. Dziś tytuł wzbudza jednak jeszcze większe emocje, twórcy stale zaś udowadniają, iż przez ostatnie miesiące nie próżnowali.

Seria obchodziła wczoraj swoje 20 urodziny i z tej okazji przygotowano pewną niespodziankę (zepsutą przez wcześniejsze wycieki, ale cii). Choć do premiery trybu dla pojedynczego gracza pozostały jeszcze trzy tygodnie, pierwszy sezon multiplayera (na razie jako beta, acz nasze postępy przeniosą się do pełnej wersji) ruszył już teraz. I zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami produkcja podczas zabawy wieloosobowej pozostaje darmowa dla wszystkich chętnych – jeżeli więc zawsze zastanawialiście się, o co halo z tym Halo*, lepszej okazji nie będzie.

W Halo Infinite zagracie na Steamie (TUTAJ) i w Microsoft Store (TUTAJ) oraz na Xboksach One i Xboksach Series X/S.

A w ramach bonusu:

Halo Infinite (kampania) zadebiutuje 8 grudnia na PC, Xboksie One i Xboksie Series X/S.

*Przepraszam.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze