15.05.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Hellblade 2: Poznaliśmy dokładną godzinę premiery

Fajnie dowiedzieć się czegokolwiek o nadchodzącym Hellblade 2: Senua’s Saga, pomimo tego, że Microsoft skąpi pieniędzy na marketing.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Został mniej niż tydzień do premiery Hellblade 2: Senua’s Saga, a o grze jest dość… cicho. Jeżeli dzieło Ninja Theory pojawia się na ustach graczy, to zazwyczaj z dwóch powodów. Pierwszym jest bardzo mizerna kampania marketingowa, drugim przewidywania odnośnie do tego, kogo Microsoft zamknie po Arkane Austin oraz Tango Gameworks.

W kontekście pierwszego zarzutu trzeba przyznać, że Xbox robi teraz bardzo dużo, aby odwrócić kartę i sprawić, że najnowsze dzieło Ninja Theory przyćmi wszelkie negatywne wydarzenia, jakie miały miejsce ostatnio w obozie „zielonych”. Kolejną odsłoną promocji jest najnowszy post na X-ie, który ujawnił godzinę premiery gry w różnych zakątkach świata.

Najważniejszą informacją oczywiście jest godzina dla Polski. W Hellblade 2: Senua’s Saga zagramy 21 maja od godziny 10 rano. Tytuł będzie dostępny na PC, Xboksach Series X/S oraz w Game Passie.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów425

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze