10.04.2024, 14:30Lektura na 1 minutę

Helldivers 2 doczeka się kompletnej przebudowy systemu nagród

Arrowhead Game Studios popracuje nad szybszym przyznawaniem medali.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Drodzy Helldiversi, w odpowiedzi na liczne prośby menadżer społeczności, znany w kosmosie jako Twinbeard, zapowiedział, że system nagród doczeka się kompletnej przebudowy. Wynika to z faktu, że medale otrzymywane są ze znacznym opóźnieniem.

Jednemu z naszych kompanów w piekłonurkowaniu brakuje w ekwipunku aż stu medali, co było na tyle druzgocącym niedociągnięciem, że sprawa w końcu doczekała się konkretnej odpowiedzi. 


Problem leży w bardzo wolno działającym systemie. Medale zostaną wam przyznane, ale po pewnym czasie. Zajmiemy się również kompletną przebudową tej funkcji, bo na ten moment jest ona tak skuteczna, jak zegar słoneczny na Malevon Creek. 


Twinbeard

Nie pozostaje nic innego jak poczekać jakiś czas, aż przyznawanie medali zostanie usprawnione. Zresztą teraz należy skupić się na odparciu kolejnych oddziałów Automatów, które wróciły szybciej, niż można było podejrzewać. Ba, miały nie wrócić nigdy, szczególnie po ostatnich świetnych działaniach naszej armii Super Ziemi

Wasz korespondent z pierwszej linii frontu, Filip Chrzuszcz.


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów393

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze