8.04.2024, 14:00Lektura na 1 minutę

Helldivers 2: Gracze przeprowadzili udaną ofensywę pomimo zawieszania się gry

Gracze mogą świętować zwycięstwo, a Arrowhead musi naprawić parę rzeczy.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Gracze oficjalnie pokonali Automaty! Po kilku miesiącach od premiery gry siłom Super Ziemi udało się odeprzeć atak niebezpiecznych robotów, a to wszystko dzięki operacji Swift Disassembly. Teraz piekłonurkowie mogą w pełni skupić się na zwalczeniu robactwa. 

Można powiedzieć, że wszystko, łącznie z wojenną propagandą, idzie świetnie, chociaż wielu graczy zgłaszało problemy z zawieszaniem się gry. Miało to najczęściej miejsce przy zakończeniu misji. 

Arrowhead Game Studios zapowiedziało, że już niedługo pojawi się aktualizacja mająca na celu naprawienie tego błędu. Może wynikał on z perfidnych działań Automatów? Nie wiadomo, ale to chyba oczywiste. 

Joel, odpowiadający za „mistrzowanie” gry, musi mieć teraz ręce pełne roboty, przygotowując kampanię pod kolejne kosmiczne zagrożenia. Możliwe, że w niedługim czasie Automaty zastąpi frakcja znana z pierwszej odsłony, czyli Oświeceni. 

Przypomnijmy, że w najnowszej aktualizacji przygotowano nowe warunki pogodowe, w tym burzę piaskową oraz zamieć, a obligacje wojenne, hucznie zatytułowane demokratyczną detonacją, zawierające m.in. nowe bronie i peleryny, będą dostępne w grze już od 11 kwietnia. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów393

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze