5.02.2024, 18:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Helldivers 2: Nowy gameplay z kosmicznej dezynsekcji na moment przed premierą

Szwedzkie Arrowhead Game Studios już w ten czwartek dostarczy światu swoje opus magnum. Praise the lord and pass the ammunition!

Posiadacze pecetów i PlayStation 5 już za trzy dni będą mogli rozpocząć kosmiczną przygodę w tej kooperacyjnej strzelance dla czterech graczy. Zmiana perspektywy na trzecioosobową może wyjść nowej odsłonie na dobre, a fakt, że Arrowhead ostatnią swoją grę wypuściło w 2015 roku, pozwala przypuszczać, że przez te wszystkie lata studio porządnie doszlifowało sequel.

W sieci pojawiło się kilka nowych materiałów, w których możecie się odrobinę zapoznać z tym, co nas czeka w trakcie wirtualnego odrobaczania planet. Eksterminacja zabójczych insektów i mechanicznych żołnierzy to coś, co zdecydowanie może lepiej smakować ze znajomymi u boku. Wesoła destrukcja, masa eksplozji i fruwających kończyn brzmi jak przepis na długie godziny przyzwoitej rozrywki. Od kucharza zależy, co z tego upichci. Za te przyjemności trzeba zapłacić 169 zł, zarówno w wersji pecetowej, jak i konsolowej.

O tym, czy warto się zainteresować tym tytułem, możecie wstępnie się rozeznać, rzucając okiem na krążące w tej notce gameplaye, a do tego jeszcze w tym tygodniu powinny pojawić się pierwsze recenzje Helldivers 2. Przekonamy się czy na rynku jest miejsce dla jeszcze jednej kooperacyjnej rąbanki.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze