9.04.2024, 11:30Lektura na 1 minutę

Helldivers 2: Twórcy ostrzegają przed używaniem nieuczciwego przedmiotu

Helldivers 2 rozpoczyna nowy rozdział swojej historii, jednak nie obyło się bez przecieków.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Wczoraj podawaliśmy fantastyczne wieści z frontu o pokonaniu Automatów. Operacja Swift Disassembly okazała się wielkim sukcesem, a siły wroga zostały odparte. Piekłonurkowie myślami są już przy zwalczaniu wszelkiego robactwa, ale na horyzoncie pojawił się kolejny problem, i nie, nie chodzi o Oświeconych.

Mam na myśli dziwny przedmiot, który pojawił się w opcjach ulepszenia statków. Mowa konkretnie o posiadaniu dodatkowej broni z maksymalną liczbą amunicji, niedostępnej wcześniej w ulepszeniu statków. Arrowhead wyłączyło zakup tej możliwości, jednak gracze Helldivers 2 są na ciągłym posterunku i zdążyli udokumentować błąd. 

Arrowhead Game Studios
Arrowhead Game Studios

W ostatnich dniach pojawiła się również aktualizacja, mająca na celu zapewnienie większej stabilności, na co narzekali Helldiversi walczący w bitwach z Automatami. Gra miała często wyłączać się podczas zakończenia misji i powrotu na statek. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym linkiem.

Wasz korespondent wojenny, Filip Chrzuszcz. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów396

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze