7.07.2023, 09:30Lektura na 2 minuty

Heroes III: Twórca muzyki do gry wystąpi w Polsce na wyjątkowym koncercie

Paul Anthony Romero zagra w Warszawie kameralny recital fortepianowy Heroes Piano Collections.

Czy są tu jakieś heroesowe świry? Oj, wiem doskonale, że są. A jeśli do tego darzycie miłością ścieżkę dźwiękową z Heroes of Might and Magic III (a domyślam się, że i tak może być), to mam dla was bardzo dobrą wiadomość. Już 11 sierpnia w warszawskim studiu Nowa Miodowa wystąpi Paul Anthony Romero, słynny twórca oprawy muzycznej całej serii.

Romero zaprezentuje znane i lubiane kompozycje z Heroesów III w formie kameralnego recitalu fortepianowego – w takiej wersji, w jakiej pierwotnie powstały ponad dwadzieścia lat temu. Jeśli byliście wcześniej na koncertach Heroes Orchestra (np. w ramach CD-Action Expo), to będzie to szansa na usłyszenie tych melodii z zupełnie innej perspektywy.

Ponadto organizatorzy zwracają uwagę na wyjątkowe miejsce, w którym odbędzie się koncert Heroes Piano Collections. Studio Nowa Miodowa – Sala Koncertowa ZPSM Nr 1 w Warszawie posiada niezwykłe walory akustyczne, dzięki którym występ nie będzie w żaden sposób nagłaśniany.


Wszystko po to, by uczestnicy delektowali się muzyczną ucztą w najczystszej formie. Także z tego powodu wydarzenie będzie ograniczone do niewielkiej grupy uczestników.


Dlatego też radzę się pospieszyć z decyzją o zakupie biletu na ten koncert. Jeśli już jesteście zdecydowani, możecie to zrobić TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1702

Obserwujących9
Heroes of Might and Magic III: Złota Edycja
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.7
Platformy
PC
Gatunek
strategia
Producent
New World Computing
Heroes of Might and Magic III: Złota Edycja

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze