14.12.2023, 13:00Lektura na 2 minuty

Heroes III: Wkrótce finał turnieju Golden Goose 2

W Wielkim Finale turnieju Golden Goose 2 zmierzy się dwóch zawodników: Easy i Kyraha, a odbędzie się on w tę niedzielę, czyli 17 grudnia.

Zwieńczeniem turnieju Golden Goose 2 będzie mający miejsce 17 grudnia Wielki Finał. W jego ramach naprzeciw siebie staną Kyraha oraz Easy, którzy stoczą pojedynek w systemie rozgrywek BO5, grając w wersję Heroes of Might & Magic III wzbogaconą o fanowski dodatek Horn of the Abyss.

Do tej pory w trwającym nieprzerwanie od dwóch miesięcy turnieju udział wzięło 160 zawodników z różnych zakątków globu. Prowadzili oni potyczki w systemie Duel, w ramach którego mapy były generowane według określonych schematów, a zawodnicy już od pierwszego dnia rozgrywki mieli dostęp do zaklęć usprawniających mobilność bohaterów, takich jak wrota wymiarów, portal miejski i lot.

Transmisję z przebiegu Wielkiego Finału możemy obserwować zarówno za pośrednictwem kanału Twitch h3gg, jak i konta H3gg w serwisie YouTube. W trakcie widowiska usłyszeć będziemy mogli m.in. Keszu (komentatora wielu inicjatyw związanych z HoM&M III, którego z pewnością kojarzą osoby zaznajomione z Mistrzostwami Polski oraz Mistrzostwami Świata w rzeczonej produkcji), Macieja Twarowskiego oraz organizatora turnieju – Tomasza Kaczmarka-Żużla.

Zwycięzcy turnieju mogą liczyć na nagrody w postaci gotówki, kluczy do gier na platformę GOG oraz sprzętu ze stajni SteelSeries. Wiele atrakcji oraz upominków przygotowano także i dla widzów turnieju Golden Goose 2. W ramach sześciu konkursów odbywających się w trakcie transmisji finałowego starcia będzie możliwość wygrania m.in. słuchawek SteelSeries Arctis Nova 3, gry Ghostrunner 2 na GOG oraz wydania specjalnego CD-Action poświęconego trzeciej części Hirołsów

Fanów HoM&M III z pewnością zainteresuje fakt, że podczas tegorocznych finałów odbędzie się transmisja materiału prosto od HotA Crew prezentującego nowości, które znajdą się w nadchodzącej aktualizacji 1.7.0. Do ich grona można zaliczyć m.in. nowy edytor map, który pozwoli na ustawianie blokady zdobywania punktów doświadczenia przez bohaterów. Zwieńczeniem całości będzie wywiad przeprowadzony przez organizatora turnieju z twórcami wspomnianej modyfikacji.

Gwoli przypomnienia – Wielki Finał turnieju Golden Goose 2 wystartuje w tę niedzielę, 17 grudnia 2023 roku, o godzinie 13:00. Jego przebieg możemy obserwować za pośrednictwem Twitcha lub YouTube'a.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów716

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze