1
25.07.2022, 09:15Lektura na 1 minutę
Plotka

Hogwarts Legacy: Wyciekła zawartość edycji kolekcjonerskiej

Warner Bros. przygotował dla graczy kupujących edycję kolekcjonerską różdżkę i książkę.

Zapowiedziana w 2020 produkcja osadzona w świecie Harry'ego Pottera to zapewne jedna z najbardziej wyczekiwanych gier – miejmy nadzieję, że tego roku. W końcu developerzy nie podali jeszcze oficjalnej daty premiery, poza zaplanowaniem jej na 2022. W marcu zobaczyliśmy już 15 minut gameplayu, który zapowiadał się bardzo dobrze, a do tego pozytywne wrażenia potęguje fakt, że w grze nie uświadczymy mikrotransakcji. No i dochodzi jeszcze edycja kolekcjonerska oraz edycja deluxe, których zawartość prawdopodobnie właśnie poznaliśmy.

Poza typowymi w tym przypadku gadżetami do użytku w grze, szczególną uwagę przykuwa najpierw 72-godzinny pass, pozwalający grać we wczesnym dostępie. Najciekawszym elementem jest za to „Floating Ancient Magic Wand with Book”, czyli magiczna różdżka wraz z książką (raczej z całą pewnością możemy założyć, że w tym przypadku chodzi o fizyczne gadżety).

Hogwarts Legacy Zawartość Edycji Specjalnych

Oczywiście uczulam, że nawet jeśli zawartość wydaje się prawdopodobna, nie jest to oficjalna informacja od twórców. W takim przypadku zaleca się przymrużenie przynajmniej jednego oka.

Niemniej zapowiada się ciekawie, jednak gdybym to ja tworzył edycję kolekcjonerską, załączyłbym do niej list z Hogwartu. W końcu kto z fanów o takim nie marzył?

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów553

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane