1
19.09.2022, 12:00Lektura na 1 minutę

Hollow Knight: Silksong ukaże się też na PS4 i PS5

Choć to dobra wiadomość dla użytkowników PlayStation, tak wciąż nie wiadomo, kiedy Hollow Knight: Silksong w ogóle będzie miał premierę.

Wciąż czekacie na Hollow Knight: Silksong? Z pewnością znajdą się zatwardziali fani, zwłaszcza że twórcy obiecali nam całkowicie nowy świat w porównaniu do pierwszej części. Wiemy już, że w dniu swojej premiery Silksong trafi między innymi na konsole Microsoftu, a przy okazji od samego początku będzie dostępny w ramach Game Passa – również na PC. Dzisiaj do listy możemy dopisać także dwie kolejne platformy: PlayStation 4 i 5.

No i pięknie, no i fajnie, ale zabrakło jednej, bardzo ważnej informacji – kiedy premiera? Dalej musimy się zadowolić jedynie tym, że każda gra z czerwcowego Xbox + Bethesda Games Showcase ukaże się na przestrzeni kolejnych 12 miesięcy. Tak, Hollow Knight: Silksong jest jednym z tych tytułów. Jednak jak daty nie było, tak nie ma, a od wydarzenia minęły już 3 miesiące.

Podsumowując: Hollow Knight: Silksong ukaże się między teoretycznie dzisiaj a 12 czerwca 2023 roku. Najpewniej, ale wciąż nie jest to wyryte w kamieniu. Kiedy jednak już będzie miał swoją premierę, zagramy na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X/S oraz Nintendo Switchu.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów763

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane