11.08.2022, 08:30Lektura na 2 minuty

Humble Bundle: Cała seria Resident Evil dostępna w promocyjnej cenie

W Humble Bundle pojawiła się właśnie nowa oferta. Tym razem promocja dotyczy całej serii Resident Evil.

W trzech progach cenowych gracze otrzymują ogromną zawartość. Za ledwie 1 euro do zgarnięcia są: remake oryginalnego Resident Evil, Revelations i 1. epizod Revelations 2.

Bundle z siedmioma grami (9,80 €) zawiera wcześniej wspomniane tytuły plus Revelations 2 Deluxe Edition, Resident Evil 0, Resident Evil 5 Gold Edition, a także Resident Evil 6.

W cenie 29,41 (około 137 złotych) gracze otrzymują cały pakiet, czyli:

  1. Odnowioną wersję klasycznego, oryginalnego Resident Evil,
  2. Uznane remaki Resident Evil 2 (ostatnio twórcy ogłosili okrągły wynik sprzedażowy) i 3, niedawno zaktualizowane dla obecnej generacji, w tym o takie funkcje, jak ray-tracing i dźwięk 3D,
  3. Każda główna gra od Resident Evil 4 do Resident Evil 7: Biohazard,
  4. Prequel Resident Evil 0 i obie odsłony Revelations.

Od pojawienia się wirusa T do makabrycznego spotkania z rodziną Bakerów. Połączyliśmy siły z Capcomem, aby stworzyć antologię Resident Evil na miarę naszych czasów!


Humble Bundle

Zakup tego pakietu pomaga wesprzeć organizację Direct Relief i jej działania na rzecz pomocy humanitarnej dla mieszkańców Ukrainy. Właściciele Humble Bundle mają dodatkową promocję. Do odebrania jest 50-procentowa zniżka na Resident Evil Village (z Lady Dimitrescu jako jedną z antagonistek) w oczekiwaniu na nadchodzące DLC Winter's Expansion.

W zeszłym tygodniu do Humble Bundle trafiły paczki dla fanów „The Walking Dead”.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów167

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane