3
30.12.2021, 16:21Lektura na 1 minutę
Wideo

ILL z pierwszym gameplayem. Horror na silniku Unreal Engine 5

Warto zapamiętać ten tytuł.


Rafał „hraboll” Pieczka

Do sieci trafił pierwszy konkretny materiał z ILL, pierwszoosobowego shootera z elementami horroru. Według podstawowych założeń, gra uraczy nas gęstym klimatem i przerażającymi scenami. Opiekunowie projektu chcą opowiedzieć „łatwą do zrozumienia historię”, a co za tym idzie próżno tu szukać wyrafinowanej, skomplikowanej fabuły. ILL opiera się na trzech filarach – akcji, szokujących sekretach i potencjale technologii Unreal Engine 5.

Warto zauważyć, że za grę odpowiada mały (aktualnie ośmioosobowy) zespół. Team Clout, bo o nim właśnie mowa, powstał dzięki wysiłkom ludzi, którzy wcześniej działali w branży pod szyldem Woof Games, co zaowocowało wydaniem „popularnych gier mobilnych, takich jak Rush Fight i Flippy Hill” (ponad 15 milionów pobrań – to łączny wynik obu wymienionych produkcji).

ILL pojawi się na pecetach w bliżej nieokreślonej przyszłości. Poniżej zobaczycie wcześniejsze materiały koncepcyjne.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane