20.11.2023, 16:45Lektura na 1 minutę

Immortals of Aveum: Demo już jest, duży patch też

Lepiej późno niż wcale. Od teraz będziecie mieli okazję przetestować Immortals of Aveum bez wydawania pieniędzy.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Zapowiadało się bardzo dobrze, wyszło jak zwykle. Immortals of Aveum, pomimo początkowego zachwytu zwiastunem, nie okazało się grą, na którą czekali gracze. Było to widoczne choćby po ocenach wystawianych produkcji. Mimo wszystko świat wykreowany przez Ascendant Studios jest na tyle ciekawy i urokliwy, że niektórzy z pewnością dają i dadzą grze kredyt zaufania, wybaczając jej błędy. Jeżeli planowaliście zrobić podobnie, będziecie mogli przetestować Immortals of Aveum za uczciwą kwotę.

Produkcja zyskała właśnie zastrzyk dodatkowej zawartości. W najnowszej aktualizacji, która nosi tytuł The Echollector, znajdziemy między innymi nową grę+, dodatkowy poziom trudności dostępny od początku oraz… wersję demonstracyjną. W ramach dema zagramy w pierwsze trzy rozdziały gry. Postęp będzie można przenieść do pełnej wersji gry, jeżeli zdecydujemy się na zakup Immortals of Aveum. To nie koniec nowości. Gra otrzymała także tytułową zawartość, która zawiera sekrety, wyposażenie, walkę z bossem oraz dodatkowe informacje dotyczące świata. Wszystko to dostępne na PC, PS5 oraz Xboksy Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów171

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze