6.10.2022, 10:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Kangurek Kao: Harce chyżego torbacza w halloweenowym DLC

To mogą być ostatnie podrygi Tate Multimedia w roli producenta gier.

W lipcu tego roku Tate ogłosiło, że zmienia profil swojej działalności na wydawniczy. Co prawda „nigdy nie mów nigdy”, ale całkiem możliwe że nadchodzący dodatek Oh! Well może być pożegnaniem z produkowaniem gier i skupieniem się jedynie na wspieraniu młodych talentów.


- Tate, zrobimy nową grę?
- Nie, synke, nowych gier już nie będzie.


Wielka to szkoda, bo Urban Trial, Steel Rats i Kangurek Kao to całkiem udane gry, ale gdy numerki w Excelu się nie zgadzają, to trzeba powiedzieć sobie dość, zawiesić bokserskie rękawice na kołku, przemyśleć kolejne kroki i np. wyjechać na wakacje na czeskiej plaży w Kaliningradzie.

Wspomniany dodatek Oh! Well ma zaoferować pięć nowych etapów i pięć skórek, a pojawi się już 13 października. Halloween okazało się świętem ruchomym i w tym roku obchodzimy je wcześniej.

Tegoroczna odsłona Kangurka Kao okazała się całkiem niezłym tytułem, który zbierał oceny w okolicach 69/100. Zapewniał 5-10 godzin wesołych podrygów, a do tego zadebiutował w połowicznej cenie 30 dolarów (w kontrze do typowych 60 dolarów, a ostatnio nawet 70), co dla wygłodniałych fanatyków platformówkowych wrażeń stanowiło dodatkową zachętę, by udać się po własną kopię gry.

Nasz redakcyjny pirat Barnaba dał Kangurkowi w swojej recenzji dość wysoką notę i nawet go za kilka rzeczy pochwalił.

Redaktor
boleslaw

Willkommen in Köln

Wpisów249

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane