Nie, serio, jak mam inaczej to nazwać?
Toż to jakaś heca, a nie poważne granie. Nie mogę się doczekać, aż wyjdzie!
Czytaj dalej
-
34 godzin temuNewsyZnamy polską cenę GTA 6! Właśnie ruszyły preordery
-
88 godzin temuNewsySteam Machine za ponad 4000 zł to dopiero początek. Analitycy wróżą, że PlayStation 6 i nowy Xbox mogą wcale nie być tańsze
-
48 godzin temuNewsyAkcjonariusze domagają się odejścia szefa spółki-matki FromSoftware. Powód? Niewystarczające wykorzystanie sukcesu Elden Ringa
-
25
9 godzin temuNewsyGTA 6 i sklepy w grze za paywallem? Rockstar uaktualnił szczegóły dotyczące wydania Ultimate
Nie, serio, jak mam inaczej to nazwać?
Lubie takie małe dzieła sztuki
Motyw z tego trailera strasznie przypomina mi motyw z La La Land….
Widać tę moc chmury:)