13
13.01.2022, 09:04Lektura na 2 minuty

Kolekcja kultowych gier strategicznych CD-Action na GOG.com

Specjalnie na okazję finałów Mistrzostw Świata w Heroes III przygotowaliśmy dla was wspólnie ze sklepem GOG.com kolekcję najlepszych gier strategicznych i ekonomicznych z dawnych lat.

Są gry, które się nie starzeją — takie jak Heroes of Might and Magic III. A są i takie, które może wydają się nadgryzione zębem czasu, ale nadal mają w sobie moc i magię. Albo w sekundę przywołują u nas miłe wspomnienia z czasów dzieciństwa.

Settlers II gog.com

Redakcja CD-Action wspólnie wybrała ulubione gry strategiczne z bogatego katalogu sklepu GOG.com i wszystkie zostały umieszczone na specjalnej, poświęconej nam stronie partnerskiej.

Z racji tego, że współorganizujemy finały Mistrzostw Świata w Heroes III, nikogo nie powinno zdziwić, że zaczynamy od serii HoMM. I nie pomijamy nawet "czwórki", bo są u nas fani i tej części. Dalej klasyka absolutna z gatunku RTS - Warcraft, Settlersi, Twierdza.

Znalazło się też miejsce dla słynnych city builderów, jak Zeus, Faraon, Anno 1602, SimCity 3000 czy Tropico. Nie ominęliśmy tytułów taktycznych (Commandos, Desperados, Jagged Alliance) albo skupionych na zarządzaniu wielkimi armiami (Kozacy, American Conquest) czy państwami (Cywilizacja, Europa Universalis, Victoria).

Jest coś dla miłośników tematyki II wojny światowej (Panzer General, Close Combat), średniowiecza (Knights & Merchants) i fantasy (Majesty, Tzar). Oraz polska produkcja — słynne Earth 2014. Na koniec "Mac Abra" upewnił się, że nie zapomnieliśmy o chociaż jednej grze z serii X-COM!

Życzymy miłych chwil przy klasyce, a 14 stycznia zapraszamy na Wielki Finał Mistrzostw Świata w Heroes III.

simcity 3000 gog.com

Redaktor
CD-Action
Wpisów1005

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane