11.08.2023, 19:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Last Train Home: Intrygujący RTS o przetrwaniu na opancerzonym pociągu

Last Train Home to zapowiedziana podczas THQ Nordic Digital Showcase strategia czasu rzeczywistego, w której trudy wojny to najmniejszy problem bohaterów.


Michał „Perzi” Perzanowski

Twórcy podkreślają w zwiastunie, że tytuł jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Gracz wyrusza w desperacką misję przez głębiny rozległego kraju targanego wojną. Twoim celem jest przeprowadzenie żołnierzy Czechosłowacji z powrotem do domu na pokładzie opancerzonego pociągu. Przed batalionem stoi szereg niebezpieczeństw.


Wciągnięta w brutalną wojnę domową między Czerwonymi i Białymi, twoja jednostka musi zachować gotowość bojową, zarządzając tym, co masz, i utrzymując morale za wszelką cenę. Przemierzaj mroźny i surowy krajobraz Syberii, gdzie przerażający chłód i bezlitosne warunki będą cię popychać do granic wytrzymałości. Zasoby są ograniczone, a twoja załoga jest wyczerpana, ale musisz iść naprzód.


Ashborne Games

Los żołnierzy zależy od działań w trakcie walki w czasie rzeczywistym, odpowiedniego wyboru taktyki i właściwej ochrony swojego oddziału. Podejmowane w trakcie rozgrywki decyzje bezpośrednio wpłyną na życie towarzyszy broni.

Zobacz zwiastun prezentujący rozgrywkę:


To opowieść o Czesko-Słowackim Legionie i determinacji jego jednostek, by wrócić do swojej nowo powstałej republiki po Wielkiej Wojnie. Ta misja wystawi na próbę twoją odwagę i wolę przetrwania. Przyszłość ostatniego pociągu do domu leży w twoich rękach. Wysyłaj swój oddział i realizuj różnorodne cele w serii misji czasu rzeczywistego, gdzie specjalistyczne umiejętności bojowe, planowanie i wyjątkowe taktyki zaprowadzą do zwycięstwa.


Ashborne Games

 Wyposaż swoich żołnierzy w umiejętności specjalne i lepsze uzbrojenie. Poznawaj ich historie. Przydziel im właściwe role poza walką, ulepszaj swój pociąg i dotrzyj szczęśliwie do domu.

Gra Last Train Home zostanie wydana na PC przez platformę Steam w 2023 roku. Dodaj ją do listy życzeń.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów309

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze