10.10.2023, 12:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Life by You na kolejnym gameplayu. Konkurencja Simsów się rozwija

Paradox Tectonic prze z pracą nad Life by You, czyli symulatorem życia, który może stanowić świetną alternatywę dla „ijejowskich” Simsów. Twórcy pokazali nowy gameplay.

Do Life by You niemalże od razu została przyklejona łatka „Simsów Paradoksu”. Odkąd tylko twórcy zapowiedzieli swój symulator życia. Trudno się temu dziwić, skoro to właśnie EA od lat przoduje w tym konkretnym gatunku gier – ale jest szansa, że w końcu to się odwróci. Life by You bowiem ma sporo asów w rękawie, których Simsom brakuje. Przekonujemy się o tym coraz bardziej, jak tylko twórcy zechcą się czymś nowym podzielić – albo pokazać na filmie, jak chociażby ogrom opcji personalizacji świata czy gameplay, który dzisiaj obejrzymy.

Choć powinienem chyba napisać, że to nie jest gameplay, a Let’s Play! Jak ja dawno nie słyszałem tego określenia. W każdym razie na kanale Life by You na YouTubie możemy już znaleźć kolejny ponad 20-minutowy materiał prezentujący czystą rozgrywkę. Przy czym poza tworzeniem postaci oglądamy głównie… cóż, życie. Nie wydaje mi się, żeby to kogoś zaskoczyło.

Rozgrywka wygląda bardzo zachęcająco, a obiecana nam swoboda jest wyraźnie widoczna nawet na czyimś gameplayu. Więc zdecydowanie jest na co czekać, ale niestety musimy się uzbroić w cierpliwość. Premiera pełnej wersji to jedno, ale nawet na wczesny dostęp będziemy musieli poczekać znacznie dłużej, niż pierwotnie zakładano.

Start wczesnego dostępu Life by You został zaplanowany na 5 marca 2024 roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze