4.02.2024, 08:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Life by You: Premiera ponownie przesunięta

Stworzenie nowych Simsów najwyraźniej nie należy do najprostszych zadań. Na Life by You poczekamy jeszcze kilka miesięcy dłużej.

Simsom teoretycznie nikt przez te wszystkie lata nie podskoczył, bo choć wielu developerów próbowało stworzyć godnego konkurenta tej serii, to nigdy nie udało się zagrozić pozycji lidera. W ubiegłym roku do wyścigu w tworzeniu wirtualnego życia przystąpił także Paradox, prezentując Life by You – tytuł o założeniach zbliżonych do produkcji Maxis, tworzonej zresztą przez Roda Humble’a, byłego producenta wykonawczego tamtej serii.

Kolejne zwiastuny zdradzały coraz więcej na temat rozgrywki, jednak coś nie poszło zgodnie z planem, ponieważ gra zaliczyła obsuwę i z wczesnego dostępu we wrześniu ubiegłego roku, zrobił się marzec 2024. Teraz Life by You ponownie zostało opóźnione z uwagi na konieczność wykonania wielu dodatkowych prac przed przekazaniem produkcji w ręce graczy. Na długiej liście są m.in. animacje (w tym mimika) oraz system ich łączenia, problemy z wydajnością oraz stabilnością, dopracowanie kwestii przenikających się ubrań, interfejs, a także narzędzia modderskie – gra w ogromnym stopniu stawiać będzie na pomysłowość społeczności. O wszystkim opowiedział wspomniany Rod Humble w krótkim wideo:

Czekanie nigdy nie jest przyjemne, a informacja o przesunięciu daty premiery zaledwie miesiąc przed debiutem boli jeszcze bardziej. Niecierpliwi mogliby powiedzieć, że przecież wszystko można dopracować już we wczesnym dostępie, ale większość komentujących zdaje się akceptować decyzję zespołu. Nowa data premiery Life by You została wyznaczona na 4 czerwca bieżącego roku. Może tym razem się uda?


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1151

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze