1
22.01.2024, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Like a Dragon: Infinite Wealth na zwiastunie przedstawiającym protagonistów

Na ostatniej prostej przed premierą Like a Dragon: Infinite Wealth mamy okazję poznać pokrótce większość bohaterów historii.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Marka Yakuza jest dziwaczna. Z wierzchu seria wydaje się opowiadać poważne historie osadzone w niezwykle ekscentrycznym świecie przestępczym Japonii. Gdy zagłębimy się jednak bardziej, to możemy poczuć lekki szok. Niemniej dzieła studia Ryu Ga Gotoku są na swój sposób wyjątkowe i dzięki temu zyskały sympatię zachodnich graczy. Niedługo będzie nam dane zagrać w 23. (!!!) odsłonę tej marki. 

Zanim jednak dostaniemy do naszych rąk Like a Dragon: Infinite Wealth, to przydałoby się poznać naszych bohaterów. I tu z pomocą przychodzi najnowszy zwiastun, w którym przedstawiona zostaje historia Ichibana Kasugi – protatgonisty ostatnich części serii, od jego początków po ostatnie wydarzenia sprzed Infinite Wealth. Ale to nie wszystko, ponieważ twórcy przedstawili nam również sylwetki bohaterów drugoplanowych, którzy będą mu towarzyszyć w przygodach.

Miejmy tylko nadzieję, że nie będą schowani za paywallem, jak Nowa Gra+. W Like a Dragon: Infinite Wealth zagramy 26 stycznia na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów326

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze