11.08.2023, 10:45Lektura na 1 minutę

Lollipop Chainsaw: Remake opóźniony, ale znamy oficjalny tytuł gry

Dragami Games przesunęło premierę Lollipop Chainsaw, ale przynajmniej wiemy, na jaki tytuł będziemy czekać.


Patryk „Delighter” Żelazny

W lipcu 2022 roku dowiedzieliśmy się, że w 2023 doczekamy się premiery remake’u Lollipop Chainsaw. Produkcję, której ikoną jest tytułowa piła łańcuchowa oraz lizak, z pewnością kojarzy wielu fanów slasherów. Powrót mógł ich ucieszyć, nawet pomimo pewnych zmian w wyglądzie głównej bohaterki, Juliet – ale niestety, trzeba się jeszcze uzbroić w trochę cierpliwości.

Jak podzieliło się na Twitterze (czy tam X, jak kto woli) studio Dragami Games – składające się częściowo z twórców oryginału, ale bez najważniejsze dwójki – premiera gry została przesunięta na lato 2024. Przyjdzie nam zatem czekać jeszcze rok. A powód przesunięcia jest klasyczny, rzekłbym. Po prostu twórcy chcą nam dostarczyć jak najlepszy produkt, a na to będą potrzebować większych nakładów czasu. W tym samym wpisie ogłosili także, że wstępnie nazwane Lollipop Chainsaw Remake to teraz Lollipop Chainsaw RePOP. Zmiana niewielka, ale znacząca.

Przyjęcie tej informacji – przynajmniej na Twitterze – okazało się dość krzepiące. Gracze skłonni są poczekać dodatkowe miesiące, ale mają nadzieję, że ten czas zostanie należycie wynagrodzony. A płatność przyjmują przede wszystkim w dobrym remake’u.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze