Mafia II: Przygotuj się na „trójkę” nabywając wcześniej klasyczną część serii
Nim jeszcze wyprawimy się do Nowego Bordeaux (do czego zachęcał dziś kolega davy_strange), warto przypomnieć sobie klasyka ze stajni Illusion Softworks. Okazja jest pierwszorzędna, bo też 2K przeceniło właśnie drugą odsłonę Mafii aż o 80%.
Jeszcze przez 35 godzin możemy pokierować młodym Vito za raptem 6 euro (nieco więcej kosztuje rozszerzona Digital Deluxe Edition). Zakupów dokonacie pod tym adresem.
Czy warto dać szansę drugiej Mafii? Po premierze gry, Hut nagrodził tytuł oceną 4/5, chwaląc jej scenariusz i realistyczny model jazdy. Jak pisał na naszych łamach:
Niedoskonałości nadrabia świetną fabułą, doskonale odtworzonymi realiami USA lat 40-tych i 50-tych XX wieku, niesamowitym klimatem. Każda wyższa ocena, to jednak oszukiwanie siebie, że jest lepiej, niż jest w istocie, bo „to nowa Mafia, najbardziej oczekiwana gra 2010”.
Przypomnijmy, że wyraźnie posunięty w latach Scaletta pojawi się także w trzeciej odsłonie cyklu. Ta powinna zadebiutować już 7 października.

Steam wystartował właśnie z promocją, jaka pozwoli nadrobić zaległości za bezcen.
Mam za darmo gdy rozdawali za udział w Golden Joystick Awards. 😀 Polecam, bo fabularnie gra faktycznie wymiata.
Też mam za darmo.
Remaster jedynki by zrobili, a nie remastery dwuletniego Batmana.
Fabularnie rewelacja, zgadzam się. Niestety po skończeniu głównego wątku nie ma tam kompletnie nic ciekawego do roboty. Sytuacji nie ratują nawet DLC… Niewykorzystany potencjał aż kłuje w oczy, wielka szkoda.
Dzięki za info. Dokupiłem dwa brakujące dodatki Jimmiego.