1
27.09.2022, 11:00Lektura na 2 minuty
Galeria

„The Mandalorian”: LEGO prezentuje statek Razor Crest. Premiera wkrótce

Duński gigant ma smakołyk dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wsiadajcie do statku Dina Djarina, lecimy na przygodę.

Może pamiętacie Razor Cresta, którego można było poskładać z 1000 elementów. To już przeszłość, drobiazg i nuda, bo przed wami zestaw składający się z dokładnie 6187 części. Jak podkręcić tą ekscytację? Słyszycie to? To motyw z końcówki drugiego sezonu!

Statek ma 72 cm długości i 50 cm szerokości, a w zestawie jest też pięć figurek, w tym oczywiście sam Mandalorianin (ale nie gra na mandolinie) i Grogu (a swoją drogą szklaneczka grogu jesienią to sama przyjemność). Odnajdą się tu architekci wnętrz, bowiem Lego zapewnia, iż wnętrze jest pełne detali, a do tego z łatwością możecie odpinać silniki, kokpit i co tylko.

5
zdjęć

Pozostały nam jedynie do omówienia dwa drobne szczegóły. Data premiery i cena. Zestaw wyjdzie już 7 października, a oficjalna strona sklepu wspomina o kwocie rzędu 2849,99 zł. Jeśli komplet nie wyprzeda się w mgnieniu oka, to można go wciągnąć na listę potencjalnych prezentów pod choinkę. Nie oszukujmy się, dla niejednego maniaka Gwiezdnych Wojen cena po prostu nie gra roli. I, uwaga, zestaw zawiera drobne elementy, istnieje ryzyko udławienia się! Miłej zabawy!

Ach, no i pamiętajcie, że premiera 3. sezonu „Mandalorianina” już w lutym 2023.

Redaktor
boleslaw

self help singh

Profil
Wpisów243

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane