Metal Gear Solid Delta: Snake Eater z nowym zwiastunem. Zaprezentowano wygląd Evy
Na odbywającym się dzisiaj Tokyo Game Show całą imprezę otworzył najnowszy zwiastun remake’u Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, na którym po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć „odrestaurowany” wygląd Evy. Wciąż jednak nie dostaliśmy informacji o dacie premiery.
Przypomnijmy, że niedawno powstało zamieszanie związane z polskim językiem Snake Eatera. Jeden z użytkownik X-a (dawniej Twittera) o nicku Vavari zwrócił uwagę, że ze steamowej karty zniknęła informacja o polskim języku, który został zastąpiony… rosyjskim.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tytule, to zapraszamy do pierwszych wrażeń, opisanych przez Karola Laskę. Wiemy również, że 60 klatek na sekundę będzie osiągalne jedynie na pecetach, o czym poinformowało samo Konami podczas prezentacji dwóch trybów, w jakich gra ma działać na Xboksach i PlayStation.
Czytaj dalej
-
Condemned: Criminal Origins zniknęło ze sklepów. Klimatyczny horror dostanie remaster?
-
Znany aktor z Grand Theft Auto 5 jest za tym, by GTA...
-
Silent Hill 2 ponownie sklasyfikowany przez ESRB. Wkrótce premiera na Xboksach...
-
Dyrektor artystyczny Deus Eksa ostro o remasterze. „Co do cholery? To nie powinno...
