Metal: Hellsinger – Strzelanka dla metalowców otrzymała demo

Metal: Hellsinger – Strzelanka dla metalowców otrzymała demo
Jakub "rajmund" Gańko
Jeśli wciąż nie wiecie, czy strzelanka rytmiczna to gatunek dla was, możecie już sami przetestować demo Metal: Hellsinger.

Pamiętacie tę rytmiczną strzelankę z metalową muzyką m.in. z udziałem Serja Tankiana z System of a Down? Na Summer Game Fest pokazano nowy gameplay z tej produkcji, a także poinformowano o udostępnieniu bezpłatnego dema. Wersja demonstracyjna jest już dostępna do pobrania na Steamie, PS Store oraz Microsoft Store, a nowy gameplay obejrzycie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=r9HHJEyPWiY

4 odpowiedzi do “Metal: Hellsinger – Strzelanka dla metalowców otrzymała demo”

  1. O szatanie, Alissa! <3 No to w takim razie muszę sprawdzić te demko. 😛

    • Fun fact: Alissa pojawiła się również ostatnio w mobilnym (tak, wiem…) Iron Maiden: Legacy of the Beast.
      Nie powiem, bardziej mnie zaskoczyła obecność Tatiany z Jinjer. Obie mają niesamowite głosiska.

    • Mają.

  2. Lista gości wokalistów/wokalistek imponuje. Do tego nie wygląda to już jak zwykły, tyle że rytmiczny reskin Dooma (no może trochę, no… ale nie dało się tego uniknąć). Rogi będą wznoszone, a demo z pewnością pobrane.

Dodaj komentarz