1
20.05.2022, 07:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Metal: Hellsinger – Wokalista System of a Down przygotował utwór do gry

Serj Tankian dołączył do metalowego składu przygotowującego muzykę do rytmicznej strzelanki twórców niewydanego Darkborna.

Dawno nie informowaliśmy o ciekawie zapowiadającym się Metal: Hellsinger. Projekt stanowi dość nietypową mieszankę, ma bowiem łączyć dynamicznego FPS-a z... grą rytmiczną. Żeby było ciekawiej, wszystko będzie rozgrywać się przy akompaniamencie muzyki metalowej. Już wcześniej wiedzieliśmy, że w grze usłyszymy m.in. Matta Heafy'ego (Trivium), Alissę White-Glutz (Arch Enemy) czy Randy'ego Blythe'a (Lamb of God). Teraz do tej ekipy dołączył Serj Tankian z System of a Down.

Metal: Hellsinger
Metal: Hellsinger – lista wykonawców, których usłyszymy w grze

Wokalista, który od 2007 roku działa głównie solowo (SOAD od 2005 roku nie wydał żadnej płyty, za to co jakiś czas koncertuje), przygotował na potrzeby gry nowy kawałek zatytułowany „No Tomorrow”. Fragmentu możemy posłuchać w najnowszym trailerze:

Za Metal: Hellsinger stoi studio The Outsiders, powołane do życia przez Davida Goldfarba, głównego projektanta Battlefielda 3 i reżysera Payday 2. Debiutem nowej ekipy miał być pierwotnie intrygujący Darkborn, lecz twórcy porzucili prace nad nim na rzecz Hellsingera. Przynajmniej pozostają wierni demonicznej tematyce...

Jeśli jesteście ciekawi, jak ma wyglądać rozgrywka w tej nietypowej produkcji, to twórcy tłumaczą ją w następujący sposób:


W wielkim skrócie: Metal: Hellsinger to rytmiczna strzelanka FPP, w której strzelacie, biegacie i dokonujecie egzekucji... do rytmu. A jeśli go nie zgubicie, dostosowująca się do waszej gry muzyka nabierze rozmachu, a wasza siła rażenia wzrośnie. Koniec końców stopi się albo wasza twarz, albo hordy kłębiących się demonów. Ktoś w każdym razie spłonie.


Gra miała trafić na rynek w zeszłym roku, lecz – jak prawie wszystko w dzisiejszych czasach – musiała zmierzyć się z opóźnieniami. Obecne plany zakładają premierę przed końcem roku na PC, PlayStation 5 i Xboksach X/S. Grę można już dodawać do listy życzeń na Steamie.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów665

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane