5
7.09.2023, 11:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Mortal Kombat 1: Megan Fox wcieli się w wampirzycę Nitarę

NetherRealm Studios i Warner Bros. chwalą się nową współpracą z Megan Fox, która użyczy głosu grywalnej postaci w Mortal Kombat 1.


Patryk „Delighter” Żelazny

Debiutu Mortal Kombat 1 doczekamy w drugiej połowie września (co z pewnością wiecie, jeśli już widzieliście zestawienie najważniejszych premiery tego miesiąca). I to jest ta jedna z bardziej wyczekiwanych – a oczekiwania jeszcze bardziej podbudowała otwarta beta dla osób, które zamówiły grę przedpremierowo. Z naszej redakcji zagrać miał okazję Paweł Kicman i możecie przeczytać jego wrażenia.

Megan Fox pewnie już znacie. To nie jest pierwszy raz, kiedy udziela się w naszym giereczkowie. Ostatnim razem mogliśmy ją zobaczyć zaraz po premierze Diablo IV, kiedy to odbył się konkurs Blizzarda na najbardziej bohaterską śmierć. Jednak Warner Bros. wraz z NetherRealm Studios poszły o krok dalej, ponieważ aktorka (znana z m.in. „Transformersów”, „Wojowniczych Żółwii Ninja” czy – z tych nowszych  „Niezniszczalnych 3”) zawita bezpośrednio do Mortal Kombat 1. Wcieli się w wampirzycę Nitarę, którą pierwszy raz mogliśmy zobaczyć w Mortal Kombat: Deadly Alliance. Tym razem nie zobaczymy Fox bezpośrednio (wyłączając zwiastun), ale usłyszymy nie raz i nie dwa. Co prawda niektórzy też doszukują się podobieństwa w wyglądzie, aczkolwiek ja nie jestem jedną z tych osób (może to kwestia indywidualna?).

Przy okazji możemy zobaczyć, jak Nitara wygląda w Mortal Kombat 1 i jak radzi sobie z obijaniem twarzyczek. Z ciekawostek mogę jeszcze dodać, że Mortal Kombat jest (lub przynajmniej była) jedną z ulubionych serii gier Megan Fox, o czym mówiła w wywiadzie w 2009 roku (aż się dziwnie poczułem, jak to wygrzebałem).

Mortal Kombat 1 ma premierę zaplanowaną na 19 września. Produkcja ukaże się na PC, PS5, Xboksach Series X/S oraz Nintendo Switchu.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze