2
16.10.2023, 12:00Lektura na 2 minuty

Mortal Kombat 1: Omni-Man trafi do gry w listopadzie

Charyzmatyczny antybohater już wkrótce trafi do Mortal Kombat 1, gdzie będzie w stanie popisać się swoimi nadzwyczajnymi zdolnościami.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Omni-Man zyskał na popularności za sprawą amerykańskiego serialu animowanego „Niezwyciężony” (który, to swoją drogą, doczeka się drugiego sezonu trzeciego listopada w serwisie Amazon Prime Video). Potężny antybohater, będący swoistym „złym” Supermanem, już wkrótce zawita do najnowszego dzieła NetherRealm Studios, gdzie stawi czoła klasycznym postaciom pokroju Liu Kanga i Scorpiona.

Reprezentant Imperium Viltrumitów dysponuje szerokim wachlarzem brutalnych umiejętności, z których nie omieszka korzystać w trakcie potyczek. Wiele z nich, jak choćby widoczny na zwiastunie cios Fatal Blow oraz wykonywane w metrze Fatality, nawiązuje do scen ze wspomnianej kreskówki, co stanowi piękny ukłon w stronę fanów serialowego Omni-Mana. Oprócz wspomnianego „herosa” do Mortal Kombat 1 zawita także nowy wojownik Kameo – Tremor, który po raz ostatni zaliczył swój występ w serii jako jeden z bohaterów wchodzących w skład Kombat Pack do Mortal Kombat X.

Warto przy tym przypomnieć, że NetherRealm Studios zdradziło pełną obsadę, która zawita do Mortal Kombat 1 w ramach dodatków. W ciągu najbliższych miesięcy ekran wyboru postaci produkcji wzbogaci się o takie tuzy jak Ermac, Quan Chi, Takeda, a także Peacemaker z DC Universe i Homelander znany z serialu i komiksów „The Boys”.

Z kolei jeśli wciąż się zastanawiacie, czy warto zaopatrzyć się w Mortal Kombat 1, polecamy lekturę naszej recenzji, w której to Paweł Kicman przyjrzał się wadom i zaletom najnowszego tworu Eda Boona i jego ekipy.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów791

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze