11.04.2024, 11:00Lektura na 1 minutę

Mouse: Kolejna zapowiedź rysunkowej strzelanki polskiej produkcji

Polskie Fumi Games zaprezentowało kolejne fragmenty rozgrywki.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Od jakiegoś czasu przyglądamy się produkcji polskiej strzelanki w stylu Cupheada, która inspiracje bierze z pierwszych przygód disnejowskiej Myszki Miki (konkretnie z „Parowca Williego”) w stylu animacji z lat 30. ubiegłego wieku. W grudniu Fumi Games zaprezentowało ostatni zwiastun, na którym mogliśmy obejrzeć kawałek rozgrywki, w tym wymierzanie soczystych sierpowych czy krwawą strzelaninę.

Oprócz poznania nowych mechanizmów, takich jak hak czy korzystanie z dopalacza w postaci szpinaku, doczekaliśmy się również oficjalnego oświadczenia Mateusza Michalaka, założyciela Fumi Games.


Naszym celem było stworzenie gry, która łączy w sobie naszą pasję do animacji i FPS-ów. Jesteśmy bardzo zaangażowani we współpracę z naszą społecznością, aby stworzyć produkt, spełniający ich oczekiwania. Więcej szczegółów opublikujemy wraz z następnymi etapami developmentu.


Mateusz Michalak

Gra ma ukazać się w 2025 roku na PC oraz na PlayStation, Xboksach i Nintendo Switchach. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze