[Na marginesie] Simsów to żywot sieciowy? Na zombie już zaraz łowy
Twórcy dobrze przyjętego (chociaż niespecjalnie głośnego) Pathfinder: Kingmaker sprzed 2 lat ruszyli z kolejnym projektem na Kickstarterze. Pathfinder: Wrath of the Righteous będzie „pośrednim sequelem” ich poprzedniej gry. Raz jeszcze developerzy z Owlcat Games biorą się więc za izometrycznego erpega w tym całkiem znanym uniwersum (jeżeli nie kojarzycie – system RPG Pathfinder był odpowiedzią zaniepokojonych fanów na decyzje podjęte przez Wizards of the Coast przy okazji czwartej edycji D&D). Produkcja już teraz uzbierała zakładane 300 tysięcy, a do końca zbiórki jeszcze 34 dni. Znajdziecie ją TUTAJ.
Możecie nie wiecie, ale The Sims obchodziło swoje 20 urodziny. Jedna z najbardziej przełomowych gier w historii przebojem wdarła się do naszej branży, sprawiając, że wszyscy meblowaliśmy nasze domy i wdawaliśmy się w zażyłe relacje z rodziną Ćwirów. Jaki jest więc lepszy moment, by dowiedzieć się czegoś o kolejnej części? Andrew Wilson podczas spotkania dla inwestorów zdradził, że Maxis planuje przywrócić do życia idee interakcji społecznych i konkurencji znane z zapomnianego The Sims Online. Miejmy nadzieję, że będzie to opcja opcjonalna (zamierzone).
Fani „One-Punch Mana” wystąp, jest trailer do obejrzenia. Premiera A Hero Nobody Knows, adaptacji znanej mangi, już 28 lutego.
Jeżeli kupiliście Monster Hunter World: Iceborne na pecetach, czeka was intensywny miesiąc. Capcom w ramach zasypywania różnic między wersjami jutro doda do gry nową bestię – Rajanga – a także bohaterów z Resident Evil 2 wraz z Mr. X-em. Konsolowcy dobrze to już znają, więc mogą jedynie kibicować.
„Castlevania” powróci na Netfliksa w trzecim sezonie 5 marca. Szykujcie drewniane kołki.
.@Castlevania is back on March 5th, and there’s more mystery, murder, mayhem, and vampires than ever. #Castlevania pic.twitter.com/9se4mRR2K8
— NX (@NXOnNetflix) February 4, 2020

O klawo, nie spodziewałem się, że będzie trzeci sezon Castlevanii 🙂
„Capcom w ramach zasypywania różnic między wersjami jutro doda do gry nową bestię – Rajanga – a także bohaterów z Resident Evil 2 wraz z Mr. X-em. |Lepiej by zasypali różnice między wersją Steam i GOG Dragon’s Dogma :