17.02.2024, 13:38Lektura na 2 minuty
Plotka

Następca Nintendo Switcha podobno przesunięty na 2025

Następca Nintendo Switcha ma już całe plotkowe równoległe uniwersum. Bloomberg donosi, że premiera konsoli została przesunięta na 2025.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Następca Nintendo Switcha, ongiś mem (śmiano się z licznych, niesprawdzonych doniesień na temat wersji Pro), zbliża się coraz bardziej do rzeczywistości. Różne przyziemne przesłanki pozwalają wydedukować, że Switch 2 lub coś zbliżonego jest w produkcji. Najciekawsza jak dotąd jest informacja o dużym zamówieniu na ekrany LCD. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że producenci podobno już mają stosowne narzędzia i mogą zacząć się szykować na kompatybilność wsteczną. 

A teraz Bloomberg pisze, że...


Następca Nintendo Switch w 2024

Jak donosi Bloomberg i ich „osoby zaznajomione z tematem”, premiera następcy Nintendo Switcha została przeniesiona na pierwszy kwartał 2025. Nie uda się więc skorzystać na świątecznym szaleństwie. Notka ma już lądować na biurkach szykujących się na nowy sprzęt developerów.

Niektórzy mówią, że Nintendo kazało im nie spodziewać się niczego do marca 2025.

Nintendo Switch
Nintendo Switch

I tutaj uwaga! Premiera nie równa się zapowiedzi. Spójrzmy na historię Nintendo Switcha. Konsolę przenośną ogłoszono w październiku 2016. Premiera odbyła się pół roku później, 3 marca 2017. Pozostaje czekać i oglądać Nintendo Directy bez stresu; być może nawet w czerwcu nie doczekamy się jeszcze stosownej zapowiedzi.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze