29
14.11.2022, 15:52Lektura na 1 minutę

Nextgenowy Wiedźmin 3 już 14 grudnia

Redzi ogłosili właśnie, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zagości na najnowszych konsolach już 14 grudnia. Co najważniejsze - niektórzy dostaną go za darmo.


Grzegorz „Krigor” Karaś

Co tu się rozpisywać: nextgenowy Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi do graczy 14 grudnia w formie rozszerzenia do pobrania dla wszystkich chętnych.


Za darmo

Dla wielu bardzo istotną informacją będzie zapewne fakt, że jeśli ktoś już ma rzeczoną grę w swojej kolekcji, to rozszerzenie dostanie do pobrania za darmo. Takie rzeczy to lubimy!

Więcej informacji na temat nowego wydania gry w przyszłym tygodniu, na streamie CDP Red dostępnym pod adresem www.twitch.tv/cdprojektred.

Redaktor
Grzegorz „Krigor” Karaś

Gdyby mnie ktoś zapytał, ile pracuję w CD-Action, to szczerze mówiąc, nie potrafiłbym odpowiedzieć. Zacząłem na początku studiów i... tak już zostało. Teraz prowadzę działy sprzętowe właśnie w CD-Action oraz w PC Formacie. Poza tym dużo gram: w pracy i dla przyjemności – co cały czas na szczęście sprowadza się do tego samego. Głównie strzelam i cisnę w gry akcji – sieciowo i w singlu. Nie pogardzę też bijatyką, szczególnie jeśli w nazwie ma literki MK, a także rolplejem – czy to tradycyjnym, czy takim bardziej nastawionym na akcję.

Profil
Wpisów270

Obserwujących21

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane