1
18.04.2024, 13:30Lektura na 1 minutę

No Rest for the Wicked: Dziś premiera. Poznaliśmy wymagania sprzętowe

No Rest for the Wicked, czyli najnowsza gra twórców Ori, rozbudziła w graczach duże zainteresowanie przed startem early accessu.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Przez ostatnie miesiące twórcy serii Ori rozpalali w graczach ogień zainteresowania ich nowym dziełem – No Rest for the Wicked. Dziś będziemy mieli okazję w końcu zanurzyć się w kolejnej grze Moon Studios i poznać wszelkie jej tajemnice. Zanim jednak to zrobimy, warto sprawdzić, czy nasz komputer w ogóle na to pozwoli.

Co można zatem powiedzieć o wymaganiach sprzętowych No Rest for the Wicked? Cóż, próg wejścia nie jest tak niski, natomiast większość komputerów powinna sobie z nim poradzić. Jeżeli jednak planowaliście zagrać na wyższych ustawieniach graficznych, to musicie uzbroić się w potężniejszy zestaw. Poniżej znajdziecie pełne wymagania, o których również przeczytacie na karcie gry na Steamie.

W No Rest for the Wicked zagracie już dzisiaj na PC w ramach wczesnego dostępu. Pełna wersja gry trafi również na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów376

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze