1
30.05.2023, 11:15Lektura na 2 minuty

PlayStation Days of Play 2023 zapowiedziane. Wielkie promocje ruszą lada moment

Sony zapowiedziało PlayStation Days of Play 2023. Wydarzenie z wielkimi promocjami rozpocznie się na samym początku czerwca.


Patryk „Delighter” Żelazny

Niedawno byliśmy świadkami PlayStation Showcase 2023 – Rajmund przygotował dla śpiochów podsumowanie wszystkich zapowiedzi Sony w jednym miejscu. Pokaz przeszedł do historii, ale japoński gigant chce uderzyć raz za razem, dlatego dosłownie chwilę po prezentacji zapowiedział PlayStation Days of Play 2023. Znamy też bardzo nieodległą datę startu tego wydarzenia.

Jak dowiadujemy się ze strony PlayStation Blog, tegoroczne Days of Play rozpocznie się już 2 czerwca i potrwa 11 dni, do 12 czerwca włącznie. W każdym regionie wydarzenie zacznie się minutę po północy i zakończy minutę przed północą czasu lokalnego. Więcej informacji będziemy mogli znaleźć na oficjalnej stronie Days of Play pod koniec tygodnia. W momencie pisania tego artykułu widnieje tam tylko informacja, że edycja z 2022 roku się już zakończyła. Jakich promocji powinniśmy się spodziewać?

  • Członkostwo PlayStation Plus – Każdy, kto rozpocznie, przedłuży lub odnowi swoją subskrypcję PlayStation Plus podczas wydarzenia, może liczyć na zniżkę. Ceny wszystkich rocznych planów zostaną zmniejszone o 25%. Do tego obecni subskrybenci mogą zwiększyć poziom swojego planu na Essential lub Extra, także ze zniżką 25% na okres 1, 3 lub 12 miesięcy;
  • Promocje w PlayStation Gear Store – Wszyscy, którzy skorzystają z kodu DAYSOFPLAY23 otrzymają zniżkę 20% na wybrane produkty z PS Gear Store oraz darmową wysyłkę;
  • No i oczywiście tańsze gry – Nie da się niestety niczego przewidzieć, ponieważ różne regiony otrzymają różne oferty. To wyjdzie w praniu dopiero wtedy, kiedy wydarzenie się rozpocznie.

A jak już tak się stanie, wystarczy udać się na TĘ STRONĘ, aby wszystkiego się dowiedzieć.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1593

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane