3.07.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

Po co komu ładna grafika? Kanciasta strzelanka podbija świat. Top 10 bestsellerów Steama

BattleBit Remastered kolejny tydzień jest hitem na Steamie i dalej utrzymuje się na pierwszym miejscu listy bestsellerów.

Strzelanek na rynku nam raczej nie brakuje. Wybór jest ogromny, z czego często przewija się Call of Duty: Modern Warfare II (w końcu nowy CoD, to jest i popyt). Niedawno ukazało się także Six Days in Fallujah we wczesnym dostępie. I wiecie co? Na ten moment na liście najlepiej sprzedających się gier na Steamie obie te produkcje przegrywają z BattleBit Remastered. Czyli kanciastą (lub profesjonalniej: low-poly) strzelanką, która okazała się ogromnym hitem. I jeszcze zyskała przydomek Betterfield. Raczej nie przypadkiem, skoro już drugi tydzień (czyli de facto od premiery) utrzymuje się na pierwszym miejscu bestsellerów Steama.

Drugie miejsce zajęło wspomniane już wcześniej Six Days in Fallujah, które niedawno recenzował u nas Łukasz Morawski. I jasne, wiadomo, że to dopiero wczesny dostęp, ale wystawiona przez niego ocena nie napawa zbyt wielkim optymizmem. Z kolei trzecie miejsce należy do Forzy Horizon 5.

 1. BattleBit Remastered,
 2. Six Days in Fallujah,
 3. Forza Horizon 5,
 4. Street Fighter 6,
 5. Dead by Daylight,
 6. Call of Duty: Modern Warfare II,
 7. Aliens: Dark Descent,
 8. theHunter: Call of the Wild,
 9. Grand Theft Auto V,
 10. Stellaris.

W porównaniu do poprzedniego tygodnia nieźle jeszcze podskoczyły Street Fighter 6 i Dead by Daylight. Trochę nie dziwi mnie obecność theHunter: Call of the Wild – bo choć na Epicu mogliśmy grę zgarnąć za darmo, tak na Steamie wciąż możemy za półdarmo, bo zaledwie za 18 złotych.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze