21.02.2024, 18:00Lektura na 2 minuty

Pokémon GO Tour: Sinnoh – również w Polsce

W najbliższy weekend warto wrócić do Pokémon GO – a to za sprawą globalnego wydarzenia, które będzie miało miejsce w grze. Twórcy zapraszają również do wspólnego grania z polską społecznością.


Grzegorz „Krigor” Karaś

To już kolejny z serii eventów, które co jakiś czas są organizowane przez twórców gry Pokémon GO na świecie. Rok temu mieliśmy okazję zobaczyć jeden z nich na żywo w Las Vegas, tym razem główna część imprezy odbyła się w Los Angeles, a teraz nadchodzi wersja globalna.


Pokémon GO Tour: Sinnoh – co to jest?

W dużym skrócie – to wspólne, spięte określoną fabułą granie, będąca rzecz jasna jedynie pretekstem, by złapać jak najwięcej rzadkich Pokémonów. Tym razem zabawa opiera się na motywie regionu Sinnoh. Wyciągając telefon w weekend 24 i 25 lutego w godzinach od 10 do 18 czasu lokalnego, będziemy mogli spotkać legendarne Pokémony: Diaglę i Palkię, a także szereg innych stworków – również w wersjach shiny. Udział w zabawie jest darmowy i dostępny dla wszystkich – można jednak wykupić opcjonalne bilety, dzięki którym zyskacie dostęp do atrakcyjnych dodatków w postaci m.in. zadań czasowych z nagrodami czy bonusów do rajdów. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Jeśli zaś chodzi o aktywności w Polsce, to twórcy gry zapraszają 24.02 do wspólnego grania z ambasadorami społeczności Pokémon GO w Szczecinie od 13:50 do 18:00 przy Wałach Chrobrego 3, we Wrocławiu od 10:00 do 18:00 przy Placu Solnym, w Warszawie na Woli od 10:00 do 18:00 – zbiórka o 9:45 na wejściu do Parku Powstańców. Dodatkowe aktywności przygotowywane są również w Krakowie oraz (od 9:30 do 18:00) oraz Świdniku k. Lublina (od 10:00 do 18:00) przy ul. 3 Maja.


Czytaj dalej

Redaktor
Grzegorz „Krigor” Karaś

Gdyby mnie ktoś zapytał, ile pracuję w CD-Action, to szczerze mówiąc, nie potrafiłbym odpowiedzieć. Zacząłem na początku studiów i... tak już zostało. Teraz prowadzę działy sprzętowe właśnie w CD-Action oraz w PC Formacie. Poza tym dużo gram: w pracy i dla przyjemności – co cały czas na szczęście sprowadza się do tego samego. Głównie strzelam i cisnę w gry akcji – sieciowo i w singlu. Nie pogardzę też bijatyką, szczególnie jeśli w nazwie ma literki MK, a także rolplejem – czy to tradycyjnym, czy takim bardziej nastawionym na akcję.

Profil
Wpisów578

Obserwujących23

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze