Polski remake pierwszego Tomb Raidera wygląda świetnie! Znamy datę premiery Legacy of Atlantis
Tomb Raider: Legacy of Atlantis
Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukaże się 12 lutego 2027 roku.
Podczas State of Play poznaliśmy też datę premiery Legacy of Atlantis, czyli tworzonego przez polskie studio Flying Wild Hog remake’u pierwszego Tomb Raidera. Produkcja odświeży kultową przygodę Lary Croft, zachowując przy tym najważniejsze elementy oryginału.
Twórcy zapowiadają nowoczesną oprawę graficzną, przebudowane animacje oraz szereg usprawnień w rozgrywce. Gra ukaże się 12 lutego 2027 roku.
Taki on polski że nawet napisów pl nie będzie.
Na steam już dodali napisy Pl.
Poprawka… będzie pełny Polski dubbing
Przecież ogłosili polski dubbing
a to jest obowiązkowe, że skoro coś powstaje w kraju to musi być polska wersja językowa? oni to robią dla idei, czy dlatego, że ktoś im tę pracę zlecił i za nią płaci? 🙂
„Nowa” Lara jest przepiękna <3
Owszem.
W końcu prawdziwy Tomb Rider i prawdziwa Lara. Ale będzie grańsko 🤩🤩🤩
W preorderze dostaniesz skórkę poprzedniej lary, albo przynajmniej ubranie z poprzedniej trylogii:D
Zawsze była prawdziwa
Będzie grane 🙂
Wyglada niezle, do tej pory moja ulubiona czescia bylo Anniversary (ktore samo w sobie bylo remakiem jedynki), ciekawe czy ta ją przebije.
Swoją droga albo juz zdziadzialem, albo nowe gry są do dupy, bo bardziej sie jaram remakami staroci niz nowosciami. Obejrzalem trailery z tego pokazu i oprocz tego Tomb raidera i moze Onimushy to nie znalazlem tam nic ciekawego.
Naprawdę to wygląda świetnie? Chyba standardy teraz są dużo niższe niż kiedyś. Przecież to co zaprezentowali wygląda dużo gorzej niż Rise czy Shadow. Zwierzęta jak wyciągnięte z ery PS3, animacje nienaturalne. Tragedia
„Będę grał w grę”
Huh, nie wiedziałem, że to „nasi” robią. Ale wygląda bardzo ładnie. Zarówno gra, jak i bohaterka (a to nie zawsze takie pewne😉).
Dla gracza klasycznych TR zawsze to nie będzie “ta”Lara ale wygląda naprawdę dobrze więc będę grała ^^
Heh, tak patrzę na nową, piękna Larę i widzę, że standard jest doprowadzony pod animke oraz nowy serial z panią S:) pozamiatane, jak widać chyba niebo musi się zawalić żeby cokolwiek się zmieniło