1
16.11.2023, 18:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Project Warlock 2: Już za chwilę premiera drugiego rozdziału

Są na sali fani boomer shooterów? Jeden z lepszych przedstawicieli gatunku wkrótce wzbogaci się o sporo nowej zawartości.

Strzelanki retro mogą się przejeść – nie powiedział nigdy żaden fan tego rodzaju rozgrywki. Dynamiczna rozwałka inspirowana pierwszymi przedstawicielami gatunku strzelanek zawsze znajdzie amatorów, a już szczególnie wtedy, kiedy oprócz dobrych wzorców, prezentuje dobrą jakość. Tak było z pierwszym Project Warlock, wydanym w 2018 roku i tak jest z sequelem, którego wczesną wersję sprawdził już Smuggler.

Kolejnym kamieniem milowym w drodze do pełnej wersji Projectu Warlock 2 jest kolejny rozdział opowieści, w którym wcielamy się w wygnaną w młodości i pozostawioną na śmierć wśród demonów Urd. W nasze ręce trafią nowe elementy rozgrywki: 4 bronie, 3 umiejętności, 5 czarów, 18 potworów, 12 poziomów i 90 ulepszeń pozwalających dostosować rozgrywkę do własnych preferencji. W ruchu prezentuje się to wszystko tak:

Urd ma własne motywy i powody działania, ale ostatecznie przyświeca jej ten sam cel, co pozostałym bohaterom. W ramach dalszego rozwoju twórcy planują odświeżenie wizualne pierwszego rozdziału, natomiast kiedy gra zostanie ukończona pod kątem zawartości, to po przejściu wszystkich kampanii dostaniemy tryb, pozwalający ograć całość ulubioną postacią.

To jednak dalsza przyszłość, a na dobrocie z kolejnego rozdziału nie trzeba będzie na szczęście czekać zbyt długo. Project Warlock 2: Chapter 2 zadebiutuje już 21 listopada na pecetach. Wersję demo możecie sprawdzić na Steamie.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1011

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze