1
27.07.2022, 11:00Lektura na 2 minuty
Plotka

PS Plus Essential: Wyciekła oferta na sierpień. Tym razem Tony Hawk? [AKTUALIZACJA]

Sierpniowy zestaw gier z PS Plus Essential może stanowić łakomy kąsek po paru miesiącach względnej posuchy.


Jakub „rajmund” Gańko

Billbil-kun z serwisu Dealabs uderza ponownie! Nie przypominam sobie, aby ten informator kiedykolwiek wcześniej się mylił, więc możemy spokojnie zacierać ręce na sierpniową ofertę PS Plusa w wersji Essential, którą właśnie podzielił się z graczami.

Wygląda na to, że główną atrakcją w przyszłym miesiącu będzie nie byle jaki hit, bo Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 w wersji na PS4 oraz PS5. Remake kultowych pierwszych dwóch odsłon słynnej skaterskiej serii dwa lata temu zachwycił graczy i wykręcał bardzo dobre wyniki finansowe. Pozostaje tylko żałować, że nie doczekamy się podobnego pakietu z częściami 3 i 4, ale hej! Na razie cieszmy się, że 1 i 2 dostaniemy w PS Plusie.

Ale to jeszcze nie wszystko. Równie smakowitą propozycję sierpniowego menu ma stanowić Yakuza: Like a Dragon na PS4/PS5. Siódma odsłona serii od Segi przyniosła istotną zmianę w postaci turowego systemu walki oraz pozwoliła graczom pokierować nowym bohaterem, Ichibanem Kasugą. Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze materiały z kolejnej części cyklu, więc warto będzie ograć Like a Dragon, szczególnie gdy otrzymamy go w Plusie.

Na deser pozostaje nam Little Nightmares (PS4), czyli klimatyczna próba zmierzenia się z lękami z dzieciństwa od Tarsier Studios.

Oficjalne potwierdzenie oferty powinniśmy otrzymać jeszcze dziś. Sierpniowe gry trafią do PS Plusa Essential 2 sierpnia.


Aktualizacja

Sony oficjalnie potwierdziło wcześniejsze przecieki.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów951

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane