4
22.11.2022, 11:45Lektura na 2 minuty

PUBG Mobile: Leo Messi został ambasadorem gry

Twórcy PUBG Mobile hucznie ogłosili współpracę z piłkarską gwiazdą. Ponadto polscy fani mogą wziąć udział w konkursie.


Michał „Perzi” Perzanowski

Udział Leo Messiego w PUBG Mobile ma mieć swoje odzwierciedlenie w rozgrywce i przedmiotach kosmetycznych. Już niebawem pojawią się piłkarskie dodatki, tj. ubrania, sprzęt czy buty Argentyńczyka. Te sprawią, że gracz będzie najszybszy na całej mapie.

Na planszach pojawią się modyfikacje, w tym specjalny pojazd przypominający piłkę do kopania.

Twórcy przewidzieli również chęć odczucia na własnej skórze piłkarskich emocji. Z tej okazji pojawi się event „Messi Exploration”, w którym gracze będą mogli połączyć się w drużyny piłkarskie.


Gry komputerowe zawsze stanowiły ważną część mojego życia. Bardzo pomagają mi w tym, żeby rozerwać się i zrelaksować po treningach. Dają też wiele okazji do kontaktu z kolegami z drużyny, przyjaciółmi i rodziną. Jestem wielkim fanem gry PUBG Mobile, która łączy miliony osób na całym świecie. Jestem dumny z tego, nad czym wspólnie z twórcami gry pracowaliśmy i zapraszam wszystkich graczy, żeby dołączyli do mnie.


Lionel Messi

Marka PUBG jest ewidentnie na fali wznoszącej. Gra na PC przeżywa renesans popularności po przejściu na tryb free-to play.


Konkurs dla polskich graczy

Współpraca PUBG Mobile z Argentyńczykiem to dodatkowa szansa dla polskich graczy. Wystartował bowiem konkurs, w ramach którego można odpowiedzieć na pytanie „Co łączy PUBGM i piłkę nożną?”. Najbardziej kreatywne argumenty są podstawą do zgarnięcia atrakcyjnych nagród: iPhone’a 14 i zestawów słuchawek Logitech G Pro X Lightspeed.

Poza rzeczowymi nagrodami można wygrać również piłkarski pojedynek z youtuberem Dizowskyym.

Zgłoszenia w dowolnej formie zbierane są TUTAJ.

Leo Messi nie jest pierwszym piłkarzem nawiązującym współpracę z twórcami gry z gatunku battle royale. W 2021 roku do Fortnite’a trafił Brazylijczyk Neymar.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów238

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane