9.02.2023, 10:41Lektura na 1 minutę

Puchar Polski w Heroes III by CD-Action – najważniejsze informacje

Trwa pierwsza edycja naszych ogólnopolskich mistrzostw w kultowe Heroes of Might and Magic III. Jak wygląda turniej? Gdzie oglądać? Oto niezbędne informacje.

Puchar Polski w Heroes III by CD-Action to turniej zorganizowany przez nas we współpracy z H3.GG, z którymi mieliśmy przyjemność w 2022 roku prowadzić finały Mistrzostw Świata w słynnych „Hirołsach”. Po kilkumiesięcznej przerwie odpaliliśmy ogólnopolskie zawody, w których bierze udział kilkuset graczy.

Na jakim etapie aktualnie są zmagania? Najświeższe informacje znajdziecie na facebookowej stronie H3.GG, a także na serwerze na Discordzie. Na tych kanałach przeczytacie też o nadchodzących meczach, które będą streamowane razem z komentarzem. Możecie również obserwować oficjalne konta na Twitchu oraz YouTubie. A poniżej próbka tego, co zobaczycie na żywo:

Aktualnie turniej wszedł w fazę finałową, która potrwa prawdopodobnie do maja 2023. Później czas na wielki finał – ten odbędzie się na żywo w profesjonalnym studiu. Gdzie i kiedy? O dokładnej dacie i miejscu wydarzenia, a także o puli nagród będziemy jeszcze informować.

Puchar Polski w Heroes 3 by CD-Action – rozpiska
Puchar Polski w Heroes 3 by CD-Action – rozpiska

Redaktor
CD-Action
Wpisów1050

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane