5
15.01.2022, 18:22Lektura na 1 minutę

Mamy mistrza świata w Heroes of Might and Magic III!

Już w drugim dniu zakończyły się zmagania najlepszych zawodników w Heroes III. Zwycięzcą, który zyskuje tytuł mistrza świata, został Marek „Szopa666” Szczepański.

Po zaciętym, trwającym ponad 5 godzin spotkaniu na szablonie 6lm10a zwyciężył wczorajszy triumfator oraz faworyt turnieju - „Szopa666”. Mecz znów z zaskoczeniami, w którym komentatorzy początkowo wskazywali na przewagę jego rywala, Piotr „Arytmetycznego” Belnika. W dalszej fazie „Szopie” udało się nie tylko zebrać mocną armię i dobrych herosów, ale też lepiej kontrolować różne sektory mapy.

Tym samym „Szopa666” zyskuje tytuł Mistrza Świata w Heroes III. Otrzymał nagrodę 1000 euro oraz nagrody rzeczowe. „Arytmetyczny” otrzymał nagrodę 800 euro i również nagrody rzeczowe. Wręczali je Sandra Różańska z H3.GG i Barnaba Siegel z CD-Action. Ceremonię zakończenia Mistrzostw Świata w Heroes III możecie obejrzeć na poniższym zapisie z rozgrywek.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom z całego świata, którzy wzięli udział w eliminacjach. Dziękujemy H3.GG za współpracę i... widzimy się na kolejnych Mistrzostwach Świata!

Oficjalnymi partnerami Mistrzostw Świata w Heroes III są Nvidia GeForce, Acer Predator, GOG.com oraz Domino's.


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1108

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze