25.02.2023, 15:45Lektura na 1 minutę

Puchar Polski w Heroes III. Zapraszamy na 1/16 finału z komentarzem

W niedzielę o 17:00 w szranki staną Fantom oraz Dadalus i zawalczą o awans z Pucharze Polski w Heroes III by CD-Action. Na YouTubie i Twitchu obejrzycie spotkanie, a trójka komentatorów zadba o to, by wszystko wam wyjaśnić.


Barnaba „b-side” Siegel

Wiele się dzieje w Pucharze Polski. Faworyci lądują w drabince przegranych, faworyci nie przechodzą swoich pojedynków suchą nogą, trup ściele się gęsto, bo nikt nie ustępuje pola. Tak jak bohater zapowiadanego spotkania nie ustąpił pola JacyJacksonowi w poprzedniej rundzie!

Niedziela 26.02 o godzinie 17:00. Five o'clock to według Brytyjczyków idealna pora na herbatę. Dla nas nas to idealna pora na rozpoczęcie wojny w pojedynku Fantom vs Dadalus. Przed nami bitwy na Jebus Crossie, mt_andromedzie oraz h3dm3. Zaczynamy od Jebusa - pośród chaosu jest też szansa, szansa na spokój na kolejnych szablonach.

W predykcjach na ten moment faworytem jest Fantom, ale to Dadalus jest świeżo po wyeliminowaniu jednego z faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. To Dadalus wybornie radzi sobie w tym sezonie najwyższej dywizji Ligii Heroes. Jebus Cross w tym pojedynku waży zdecydowanie więcej niż standardowo, jest obciążony ciężarem oczekiwań i stresu.

O oprawę o komentarz zadbają dla was Vanitas, Keszu OrzechMC oraz Siofo. Widzimy się w niedzielę o 17:00 na kanałach h3.gg:

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

Jestem szefem działów online w CD-Action. O gierkach piszę od 20 lat od gazetki szkolnej i fansite'ów, przez Playa, Komputer Świat Gry, Gamezillę, Gamikaze, Rzeczpospolitą, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl, po bycie redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów117

Obserwujących15

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane