1
25.01.2024, 06:30Lektura na 2 minuty

Raiden dołącza do Fortnite. Nie odblokują go wyzwania, tylko twój portfel

Fortnite dostało dziś w nocy nową aktualizację sklepu. Tak oto do Solid Snake'a dołącza Raiden. Niestety, tylko w ubraniu.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Fortnite nawiązało współpracę z Konami i dodaje elementy związane z Metal Gear Solid. Od wczoraj możemy nie tylko wypełniać wyzwania, aby otrzymać skina Solid Snake'a, ale też ukrywać się w kartonach, strzelać pociskami naprowadzącymi i spamować wykrzyknikami. Ale to nie wszystko...


Raiden w sklepie

Do gry dziś w nocy trafił Raiden. Jack, w przeciwieństwie do Solid Snake'a, jest dostępny do kupienia za pieniądze. To świetna wiadomość, bowiem oznacza, że skin może wracać potem do sklepu ile chce. (Czy tak się stanie to inna sprawa). W przeciwieństwie do Snake'a prezentuje się idealnie. Gracze zwracają uwagę, że mógłby tylko mieć styl (wersję) cyborga.

Za taką przyjemność zapłacimy 1500 v-dolców. 1000 v-dolców kosztuje 36,99 zł, 2800 v-dolarów 94,99 zł. Wychodzi więc, że przy zakupie tego drugiego pakietu skórka jest warta około 50 złotych. Niestety takie ceny to standard w Fortnicie za najlepsze skiny. Pakiet z plecakiem i wysuwaną kataną to koszt 1800 v-dolców (60 zł).


Szaleństwo skórek

Tym samym Raiden trafia do jednej zgrai z Peterem Griffinem, Travisem Scottem, Geraltem, Vegetą czy MrBeastem. Trochę jak w „Ready Player One.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze