2
6.04.2022, 08:41Lektura na 2 minuty
Wideo

Rainbow Six Mobile zapowiedziane. Wczesna rejestracja już otwarta

Kolejna produkcja zmierza z pecetów na urządzenia mobilne. Spodziewaliśmy się, ale i tak cieszy.


Patryk „Delighter” Żelazny

Gry mobilne z roku na rok odgrywają coraz większą rolę w świecie gamingu, głównie ze względu na dużą wygodę (sam chętnie nosiłbym swojego peceta w kieszeni, a co!). Dlatego też nie ma się co dziwić, że wiele popularnych serii, które tworzone były z myślą o nieco potężniejszych sprzętach, zaczyna trafiać na nasze smartfony. Stało się to już dawno z CoD-em i PUBG, a zaraz dołączy do nich Apex Legends, którego mobilna wersja jest zapowiedziana na lato. W końcu 480 milionów dolarów w ciągu roku z (notabene darmowej) mobilki CoD-a nie wzięło się znikąd. W końcu więc i Ubisoft stwierdził, że nie zamierza zostawać w tyle.

Tak oto dostaliśmy zapowiedź Rainbow Six w wersji przeznaczonej na smartfony i jak to też w takich przypadkach bywa: również w modelu free-to-play.

Oczywiście będą znacznie różnice w wersji mobilnej, zaczynając od liczby operatorów. Jeśli przywykliście do tego, że macie ich do dyspozycji 31 (32 w przypadku broniących), to mam złą wiadomość. W Rainbow Six Mobile dostępnych będzie jedynie 5 dla każdej drużyny. I jeszcze jedna sprawa: nie będzie możliwości modyfikowania wyposażenia.

Zapowiedziane są na razie dwie mapy, obie znane z Siege: jedna to Bank, ukazana na trailerze, a druga to Granica. Mam jednak nadzieję, że wpadną jakieś dodatkowe, w końcu data premiery nie została jeszcze ogłoszona i developerzy mają na to czas.

Już teraz można się zarejestrować, aby mieć szansę na otrzymanie dostępu do gry przed oficjalnym wydaniem.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze