26.02.2024, 10:30Lektura na 1 minutę

Rainbow Six: Siege – Ubisoft obiecuje dalej wspierać grę

Dyrektor kreatywny Ubisoftu twierdzi, że Rainbow Six: Siege posiada jeden z najlepszych silników PvP.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Podczas Six Invitational zorganizowanego w Sao Paulo dyrektor kreatywny gry, Alexander Karpazis, powiedział, że Ubisoft planuje dalej rozwijać Rainbow Six: Siege i nie widzi powodów do stworzenia sequela.


Pomysł zmiany silnika nie pasuje nam do Rainbow Six: Siege, które jest wystarczająco wymagające i nastawione na rywalizację. Nie chcę wskazywać palcem, ale widzimy gry, które otrzymują sequele i absolutnie sobie z tym nie radzą, bo muszą przerobić każdą najdrobniejszą rzecz. To musi być frustrujące, nie mówiąc o kosztach, a na koniec i tak nie masz z tego żadnych przychodów. Widzimy sukces tylko tam, gdzie ktoś od początku wiedział, co robi. 


Alexander Karpazis

Szef Ubisoftu nie nazwał wprost Helldivers 2, ale zapewne tę grę miał na myśli.

Karpazis dodał, że Ubisoft posiada jeden z najlepszych silników na świecie, jeśli chodzi o strzelanki PvP. Wiecie, jak to jest z szefostwem Ubisoftu, w końcu jeszcze niedawno Yves Guillemot twierdził, że Skull and Bones to pierwsza gra z poczwórnym A


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów449

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze